Тренінги

ТОВ «Імперіум Сертифік» пропонує професійні навчальні послуги: проведення корпоративних тренінгів, організація семінарів та дистанційного навчання.

Тематична направленість включає різні аспекти менеджменту, починаючи від управління ризиками та основних принципів побудови системи менеджменту, закінчуючи розробкою інтегрованих систем і вивченням методології та інструментів для вдосконалення системи управління.

Викладачі навчального центру – висококваліфіковані спеціалісти, експерти з великим досвідом практичної діяльності. Програми, за якими здійснюється навчання, є авторськими розробками, які поєднують в собі теоретичні блоки, практичні завдання та відпрацювання навичок.

Ми не надаємо консультаційних послуг та практичних рекомендацій, щоб не створювати ризиків порушення неупередженості. Але максимально детально розбираємо вимоги стандартів і можливі підходи до їх реалізації, спонукаємо учасників до обговорень і дискусій, в ході яких народжуються цінні ідеї.

Форми навчання

Онлайн – дистанційне навчання у формі вебінару, до якого учасники можуть долучитися не покидаючи робоче місце;

Групове (корпоративне) — навчання працівників однієї компанії з урахуванням специфіки їхніх виробничих потреб;

Індивідуальне – розроблене для вирішення конкретних виробничих задач учасника.

Переваги

ЯКІСТЬ – тренінги проводяться компетентними спеціалістами за затвердженими авторськими програмами;

ГНУЧКІСТЬ – замовник обирає найзручніший для себе спосіб проведення навчання;

АДАПТИВНІСТЬ – матеріал подається з урахуванням рівня знань учасників та специфіки бізнес-потреб.

ЕФЕКТИВНІСТЬ – рівень здобутих знань перевіряється шляхом тестування, за результатами якого учасники отримують сертифікати про навчання;

Подати заявку на організацію навчання можна за номером телефону +38(050)172-00-35 або електронною адресою office@im-cert.com