Сертифікація

Сертифікація —  це надання незалежним органом письмового підтвердження того, що система менеджменту відповідає вимогам встановлених стандартів.

Звернувшись до центру сертифікації Imperium Certific, ви можете пройти сертифікацію за одним із вказаних нижче стандартів:

GMP

Какой-то текст

Global G.A.P.

Какой-то текст

ISCC EU

Какой-то текст

FSSC

Какой-то текст

IFS

Какой-то текст

ISO 22000

Какой-то текст

ISO 45001

Какой-то текст

ISO 13485

Какой-то текст

ISO 50001

Какой-то текст

ISO/IEC 27001

Какой-то текст

ISO 14001

Какой-то текст

ISO 9001

Какой-то текст

ISO 37001

Какой-то текст

Процес сертифікації передбачає незалежну оцінку експертами, компетентними в проведенні зовнішніх аудитів, що дає змогу перевірити ефективність системи управління різними процесами компанії, а також виявити потенційні напрямки розвитку та отримати ідеї щодо вдосконалення.  

Отримання сертифікату відповідності стандартам менеджменту якості,  екології, інформаційної безпеки чи безпечності харчових продуктів  — найкращий спосіб продемонструвати  зацікавленим сторонам наявність ефективно впровадженої системи управління та заявити про організацію як про надійного постачальника, роботодавця та партнера.

Переваги, які отримує компанія після сертифікації:

  • Зміцнення довіри клієнтів
  • Підвищення конкурентоспроможності
  • Розширення ринку збуту та залучення нових клієнтів
  • Переваги при участі у тендерах чи торгах
  • Оптимізація процесівуправління компанією
  • Демонстрування дотримання найвищих стандартів

Разом з IMPERIUM CERTIFIC сертифікувати систему менеджменту можна у кілька простих кроків:

Підготовка до сертифікації

Заповніть заявку на сертифікацію – наш фахівець зв’яжеться з вами та надасть консультацію щодо організації робіт, а також додатково повідомить про план аудиту та узгодить дату проведення оцінки першого етапу.

Оцінка документації

Перевірка документації є першим етапом  сертифікаційного аудиту, за результатами якої можна зробити висновок про ступінь готовності компанії до аудиту безпосередньо на місці, виявити «вузькі місця» в функцiонуванні системи та узгодити заходи, яких потрібно вжити для уcпішного проходження сертифікації.

Перевірка
діяльності компанії

Коли зауваження щодо документації усунені і компанія підтверджує готовність до перевірки на місці, наші аудитори відвідають підприємство, щоб оцінити на скільки система управління та бізнес-процеси відповідають вимогам стандарту. За результатами аудиту оголошуються виявлені невідповідності, які необхідно усунути у встановлений термін. Аудитор оформлює звіт та перевіряє заходи, вжиті компанією для усунення вказаних невідповідностей. Після цього, отримавши успішну  оцінку, компанії видається сертифікат.

Щорічна оцінка

Ми будемо
підтримувати зв’язок та організовувати проведення щорічних наглядових аудитів,
щоб засвідчувати актуальність вашої сертифікації.